Пълната програма на мачовете на Евро 2016 в българския ефир


Тази публикация е прочетена 1752 пъти!

Пълната програма на мачовете на Евро 2016 в българския ефир:

10.06.2016

Франция – Румъния 22.00 БНТ1/БНТ HD, “Нова”/”Диема спорт”

11.06.2016

Албания – Швейцария 16.00 БНТ1/БНТ HD
Уeлс – Словакия 19.00 БНТ1/БНТ HD
Англия – Русия 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

12.06.2016

Турция – Хърватия 16.00 БНТ1/БНТ HD, “Нова”/”Диема спорт”
Полша – Сев. Ирландия 19.00 “Нова”/”Диема спорт”
Германия – Украйна 22.00 БНТ1/БНТ HD

13.06.2016

Испания – Чехия 16.00 БНТ1/БНТ HD
Ирландия – Швеция 19.00 БНТ1/БНТ HD
Белгия – Италия 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

14.06.2016

Австрия – Унгария 19.00 “Нова”/”Диема спорт 2”
Португалия – Исландия 22.00 БНТ1/БНТ HD

15.06.2016

Русия – Словакия 16.00 “Нова”/”Диема спорт 2”
Румъния – Швейцария 19.00 “Нова”/”Диема спорт 2”
Франция – Албания 22.00 БНТ1/БНТ HD

16.06.2016

Англия – Уелс 16.00 БНТ1/БНТ HD
Украйна – Сев. Ирландия 19.00 БНТ1/БНТ HD
Германия – Полша 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

17.06.2016
Италия – Швеция 16.00 “Нова”/”Диема спорт”
Чехия – Хърватия 19.00 “Нова”/”Диема спорт 2”
Испания – Турция 22.00 БНТ1/БНТ HD

18.06.2016

Белгия – Ирландия 16.00 “Нова”/”Диема спорт”
Исландия – Унгария 19.00 БНТ1/БНТ HD
Португалия – Австрия 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

19.06.2016

Швейцария – Франция 22.00 БНТ1/БНТ HD
Румъния – Албания 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

20.06.2016

Русия – Уелс 22.00 БНТ1/БНТ HD
Словакия – Англия 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

21.06.2016

Украйна – Полша 19.00 БНТ1/БНТ HD
Сев. Ирландия – Германия 19.00 “Диема”/”Диема спорт 2”
Хърватия – Испания 22.00 БНТ1/БНТ HD
Чехия – Турция 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

22.06.2016

Исландия – Австрия 19.00 БНТ1/БНТ HD
Унгария – Португалия 19.00 “Нова”/”Диема спорт 2”
Италия – Ирландия 22.00 БНТ1/БНТ HD
Швеция – Белгия 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

Елиминационна фаза:

25.06.2016

Първи осминафинал 16.00 БНТ1/БНТ HD
Втори осминафинал 19.00 “Нова”/”Диема спорт 2”
Трети осминафинал 22.00 БНТ1/БНТ HD

26.06.2016

Четвърти осминафинал 16.00 “Нова”/”Диема спорт”
Пети осминафинал 19.00 БНТ1/БНТ HD
Шести осминафинал 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

27.06.2016
Седми осминафинал 19.00 БНТ1/БНТ HD
Осми осминафинал 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

30.06.2016

Първи четвъртфинал 22.00 БНТ1/БНТ HD

01.07.2016

Втори четвъртфинал 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

02.07.2016

Трети четвъртфинал 22.00 БНТ1/БНТ HD

03.07.2016

Четвърти четвъртфинал 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

06.07.2016

Първи полуфинал 22.00 БНТ1/БНТ HD

07.07.2016

Втори полуфинал 22.00 “Нова”/”Диема спорт”

10.07.2016

Финал 22.00 БНТ1/БНТ HD, “Нова”/”Диема спорт”


Share This:

Comments

comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com