Програмата на “А” футболната група за сезон 2016/2017 година


Тази публикация е прочетена 2126 пъти!

Българският футболен шампионат започва на 30 юли и ще продължи до 14 декември. След това ще има пауза, която ще е до 14 февруари, 2017 г., когато първенството ще бъде подновено. Редовният сезон е плануван да приключи на 1 април, 2017 г., а на 31 май, 2017 година, трябва да свършат и плейофите. След това следват баражи за влизане или оставане в “А” група и Лига Европа, които трябва да приключат на 4 юни, 2017 година.

Пълната програма за мачовете от “А” група.
1 кръг

30 юли 2016 (събота)

ОФК Пирин (Благоевград) – Черно море (Варна)
Локомотив (Горна Оряховица) – Нефтохимик (Бургас)
Дунав 2010 (Русе) – Верея (Стара Загора)
ЦСКА-София – Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) – Лудогорец (Разград)
Ботев (Пловдив) – Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) – Монтана 1921 (Монтана)

2 кръг

Черно море – Монтана
Локомотив (Пловдив) – Левски
Лудогорец – Ботев (Пловдив)
Славия – Берое
Верея (Стара Загора) – ЦСКА-София
Нефтохимик – Дунав (Русе)
Пирин (Благоевград) – Локомотив (Горна Оряховица)

3 кръг

Локомотив (Горна Оряховица) – Черно море
Дунав (Русе) – Пирин (Благоевград)
ЦСКА-София – Нефтохимик
Берое – Верея (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) – Славия
Левски – Лудогорец
Монтана – Локомотив (Пловдив)

4 кръг

Черно море – Локомотив (Пловдив)
Лудогорец – Монтана
Славия – Левски
Верея (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)
Нефтохимик – Берое
Пирин (Благоевград) – ЦСКА-София
Локомотив (Горна Оряховица) – Дунав 2010

5 кръг

Дунав (Русе) – Черно море
ЦСКА-София – Локомотив (Горна Оряховица)
Берое – Пирин (Благоевград)
Ботев (Пловдив) – Нефтохимик
Левски – Верея (Стара Загора)
Монтана – Славия
Локомотив (Пловдив) – Лудогорец

6 кръг

Черно море (Варна) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Славия 1913 (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Верея (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) – Левски (София) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Ботев (Пловдив) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Берое (Стара Загора) –
Дунав 2010 (Русе) – ЦСКА (София)

7 кръг

ЦСКА (София) – Черно море (Варна) –
Берое (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе) –
Ботев (Пловдив) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Левски (София) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Монтана 1921 (Монтана) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Верея (Стара Загора) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Славия 1913 (София)

8 кръг

Черно море (Варна) – Славия 1913 (София) –
Верея (Стара Загора) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) – Локомотив 1926 (Пд) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Монтана 1921 (Монтана) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Левски (София) –
Дунав 2010 (Русе) – Ботев (Пловдив) –
ЦСКА (София) – Берое (Стара Загора)

9 кръг

Берое (Стара Загора) – Черно море (Варна) –
Ботев (Пловдив) – ЦСКА (София) –
Левски (София) – Дунав 2010 (Русе) –
Монтана 1921 (Монтана) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) –
Славия 1913 (София) – Верея (Стара Загора)

10 кръг

Черно море (Варна) – Верея (Стара Загора) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) – Славия 1913 (София) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Дунав 2010 (Русе) – Монтана 1921 (Монтана) –
ЦСКА (София) – Левски (София) –
Берое (Стара Загора) – Ботев (Пловдив)

11 кръг

Ботев (Пловдив) – Черно море (Варна) –
Левски (София) – Берое (Стара Загора) –
Монтана 1921 (Монтана) – ЦСКА (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Славия 1913 (София) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Верея (Стара Загора) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)

12 кръг

Черно море (Варна) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Верея (Стара Загора) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Славия 1913 (София) –
Дунав 2010 (Русе) – Лудогорец 1945 (Разград) –
ЦСКА (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Берое (Стара Загора) – Монтана 1921 (Монтана) –
Ботев (Пловдив) – Левски (София)

13 кръг

Левски (София) – Черно море (Варна) –
Монтана 1921 (Монтана) – Ботев (Пловдив) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Берое (Стара Загора) –
Лудогорец 1945 (Разград) – ЦСКА (София) –
Славия 1913 (София) – Дунав 2010 (Русе) –
Верея (Стара Загора) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) – ОФК Пирин (Благоевград)

14 кръг

Черно море (Варна) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Верея (Стара Загора) – Дунав 2010 (Русе) –
Славия 1913 (София) – ЦСКА (София) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Берое (Стара Загора) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Ботев (Пловдив) –
Монтана 1921 (Монтана) – Левски (София)

15 кръг

Монтана 1921 (Монтана) – Черно море (Варна) –
Левски (София) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Ботев (Пловдив) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Берое (Стара Загора) – Славия 1913 (София) –
ЦСКА (София) – Верея (Стара Загора) –
Дунав 2010 (Русе) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) –
Локомотив (Горна Оряховица) – ОФК Пирин (Благоевград)

16 кръг

Черно море (Варна) – Локомотив (Горна Оряховица) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Дунав 2010 (Русе) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) – ЦСКА (София) –
Верея (Стара Загора) – Берое (Стара Загора) –
Славия 1913 (София) – Ботев (Пловдив) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Левски (София) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана)

17 кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) – Черно море (Варна) –
Монтана 1921 (Монтана) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Левски (София) – Славия 1913 (София) –
Ботев (Пловдив) – Верея (Стара Загора) –
Берое (Стара Загора) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) –
ЦСКА (София) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Дунав 2010 (Русе) – Локомотив (Горна Оряховица)

18 кръг

Черно море (Варна) – Дунав 2010 (Русе) –
Локомотив (Горна Оряховица) – ЦСКА (София) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Берое (Стара Загора) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) – Ботев (Пловдив) –
Верея (Стара Загора) – Левски (София) –
Славия 1913 (София) – Монтана 1921 (Монтана) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Локомотив 1926 (Пловдив)

19 кръг

Лудогорец 1945 (Разград) – Черно море (Варна) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Славия 1913 (София) –
Монтана 1921 (Монтана) – Верея (Стара Загора) –
Левски (София) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) –
Ботев (Пловдив) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Берое (Стара Загора) – Локомотив (Горна Оряховица) –
ЦСКА (София) – Дунав 2010 (Русе)

20 кръг

Черно море (Варна) – ЦСКА (София) –
Дунав 2010 (Русе) – Берое (Стара Загора) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Ботев (Пловдив) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Левски (София) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) – Монтана 1921 (Монтана) –
Верея (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Славия 1913 (София) – Лудогорец 1945 (Разград)

21 кръг

Славия 1913 (София) – Черно море (Варна) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Верея (Стара Загора) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) –
Монтана 1921 (Монтана) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Левски (София) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Ботев (Пловдив) – Дунав 2010 (Русе) –
Берое (Стара Загора) – ЦСКА (София)

22 кръг

Черно море (Варна) – Берое (Стара Загора) –
ЦСКА (София) – Ботев (Пловдив) –
Дунав 2010 (Русе) – Левски (София) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Монтана 1921 (Монтана) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Верея (Стара Загора) – Славия 1913 (София)

23 кръг

Верея (Стара Загора) – Черно море (Варна) –
Славия 1913 (София) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) –
Лудогорец 1945 (Разград) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Монтана 1921 (Монтана) – Дунав 2010 (Русе) –
Левски (София) – ЦСКА (София) –
Ботев (Пловдив) – Берое (Стара Загора)

24 кръг

Черно море (Варна) – Ботев (Пловдив) –
Берое (Стара Загора) – Левски (София) –
ЦСКА (София) – Монтана 1921 (Монтана) –
Дунав 2010 (Русе) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Лудогорец 1945 (Разград) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Славия 1913 (София) –
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) – Верея (Стара Загора)

25 кръг

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) – Черно море (Варна) –
Верея (Стара Загора) – ОФК Пирин (Благоевград) –
Славия 1913 (София) – Локомотив (Горна Оряховица) –
Лудогорец 1945 (Разград) – Дунав 2010 (Русе) –
Локомотив 1926 (Пловдив) – ЦСКА (София) –
Монтана 1921 (Монтана) – Берое (Стара Загора) –
Левски (София) – Ботев (Пловдив)

26 кръг

1 април 2017, събота:

Черно море (Варна) – Левски (София) –
Ботев (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана) –
Берое (Стара Загора) – Локомотив 1926 (Пловдив) –
ЦСКА (София) – Лудогорец 1945 (Разград) –
Дунав 2010 (Русе) – Славия 1913 (София) –
Локомотив (Горна Оряховица) – Верея (Стара Загора) –
ОФК Пирин (Благоевград) – Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)


Share This:

Comments

comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com