Всички групи от предварителната фаза на световното по футбол в Русия и програмата по дни и часове


Тази публикация е прочетена 204 пъти!

Жребият за световното първенство по футбол в Русия през 2018 година вече е ясен. Определени са всички групи от предварителната фаза и съперниците, които ще се изправят помежду си.
Първенството започва с Русия – Саудитска Арабия от 18:00 часа на 14 юни, като преди това ще има тържествена церемония по откриване на Мондиала.

ВИЖТЕ ВСИЧКИ ГРУПИ ОТ ПРЕДВАРИТЕЛНАТА ФАЗА, КАКТО И ПРОГРАМАТА ПО ДНИ И ЧАСОВЕ:

Група „А“

Русия
Уругвай
Египет
Саудитска Арабия

Група „В“

Португалия
Испания
Иран
Мароко

Група „С“

Франция
Перу
Дания
Австралия

Група „D“

Аржентина
Хърватия
Исландия
Нигерия

Група „Е“

Бразилия
Швейцария
Коста Рика
Сърбия

Група „F“

Германия
Мексико
Швеция
Република Корея

Група „G“

Белгия
Англия
Тунис
Панама

Група „Н“

Полша
Колумбия
Сенегал
Япония

Мачовете от груповата фаза на Мондиал 2018 ще се играят от основно от 15:00, 17:00, 18:00 и 21:00 часа българско време, а ще има и един, който ще започне в 13:00 часа.
Първенството започва с Русия – Саудитска Арабия от 18:00 часа на 14 юни.

Програмата по дни и часове:

Група А

14 юни Русия – Саудитска Арабия, Москва, стадион Лужники, 18 ч (българско време)
15 юни Египет – Уругвай, Екатеринбург, 15 ч
19 юни Русия – Египет, Санкт Петербург, 20 ч
20 юни Уругвай – Саудитска Арабия, Ростов, 18 ч
25 юни Уругвай – Русия, Самара, 17 ч
Саудитска Арабия – Египет, Волгоград, 17 ч

Група В

15 юни Мароко – Иран, Санкт Петербург, 18 ч
Португалия – Испания, Сочи, 20 ч
20 юни Португалия – Мароко, Москва, Лужники, 14 ч
Иран – Испания, Казан, 21 ч
25 юни Иран – Португалия, Саранск, 21 ч
Испания – Мароко, Калининград, 21 ч

Група С

16 юни Франция – Австралия, Казан, 13 ч
Перу – Дания, Саранск, 19 ч
21 юни Франция – Перу, Екатеринбург, 15 ч
Дания – Австралия, Самара, 18 ч
26 юни Дания – Франция, Москва, Лужники, 17 ч
Австралия – Перу, Сочи, 17 ч

Група D

16 юни Аржентина – Исландия, Москва, Спартак, 16 ч
Хърватия – Нигерия, Калининград, 22 ч
21 юни Аржентина – Хърватия, Нижни Новгород, 21 ч
22 юни Нигерия – Исландия, Волгоград, 18 ч
26 юни Нигерия – Аржентина, Санкт Петербург, 21 ч
Исландия – Хърватия, Ростов, 21 ч

Група Е

17 юни Коста Рика – Сърбия, Самара, 15 ч
Бразилия – Швейцария, Ростов, 21 ч
22 юни Бразилия – Коста Рика, Санкт Петербург, 15 ч
Сърбия – Швейцария, Калининград, 21 ч
27 юни Сърбия – Бразилия, Москва, Спартак, 21 ч
Швейцария – Коста Рика, Нижни Новгород, 21 ч

Група F

17 юни Германия – Мексико, Москва, Лужники, 18 ч
18 юни Швеция – Република Корея, Нижни Новгород, 15 ч
23 юни Германия – Швеция, Сочи, 18 ч
Република Корея – Мексико, Ростов, 21 ч
27 юни Република Корея – Германия, Казан, 17 ч
Мексико – Швеция, Екатеринбург, 17 ч

Група G

18 юни Белгия – Панама, Сочи, 18 ч
Тунис – Англия, Волгоград, 21 ч
23 юни Белгия – Тунис, Москва, Спартак, 15 ч
24 юни Англия – Панама, Нижни Новгород, 15 ч
28 юни Англия – Белгия, Калининград, 21 ч
Панама – Тунис, Саранск, 21 ч

Група Н

19 юни Полша – Сенегал, Москва, Лужники, 15 ч
Колумбия – Япония, Саранск, 18 ч
24 юни Япония – Сенегал, Екатеринбург, 18 ч
Полша – Колумбия, Казан, 21 ч
28 юни Япония – Полша, Волгоград, 17 ч
Сенегал – Колумбия, Самара, 17 ч


Share This:

Comments

comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *