Вижте програмата от предварителната фаза на световното по футбол в Русия по дни и часове


Тази публикация е прочетена 345 пъти!

До началото на най-чаканото световно първенство остава малко. Ето и пълната програма от предварителната фаза на световното по футбол в Русия по дни и часове.
Мачовете от груповата фаза ще се играят основно от 14:00, 16:00, 17:00 и 20:00 часа българско време, като само един ще започне в 12:00.
Откриващият двубой ще е между Русия и Саудитска Арабия, който ще се играе на 14-ти юни от 17 часа.

***

Група А

14 юни Русия – Саудитска Арабия /Москва, стадион “Лужники”, 17 часа (българско време)/
15 юни Египет – Уругвай /Екатеринбург, 14 часа/
19 юни Русия – Египет /Санкт Петербург, 20 часа/
20 юни Уругвай – Саудитска Арабия /Ростов, 17 часа/
25 юни Уругвай – Русия /Самара, 16 часа/
25 юни Саудитска Арабия – Египет /Волгоград, 16 часа/

Група В

15 юни Мароко – Иран /Санкт Петербург, 17 часа/
15 юни Португалия – Испания /Сочи, 20 часа/
20 юни Португалия – Мароко /Москва, стадион “Лужники”, 14 часа/
20 юни Иран – Испания /Казан, 20 часа/
25 юни Иран – Португалия /Саранск, 20 часа/
25 юни Испания – Мароко /Калининград, 20 часа/

Група С

16 юни Франция – Австралия /Казан, 12 часа/
16 юни Перу – Дания /Саранск, 18 часа/
21 юни Франция – Перу /Екатеринбург, 14 часа/
21 юни Дания – Австралия /Самара, 17 часа/
26 юни Дания – Франция /Москва, стадион “Лужники”, 16 часа/
26 юни Австралия – Перу /Сочи, 16 часа/

Група D

16 юни Аржентина – Исландия /Москва, Спартак, 15 часа/
16 юни Хърватия – Нигерия /Калининград, 21 часа/
21 юни Аржентина – Хърватия /Нижни Новгород, 20 часа/
22 юни Нигерия – Исландия /Волгоград, 17 часа/
26 юни Нигерия – Аржентина /Санкт Петербург, 20 часа/
26 юни Исландия – Хърватия /Ростов, 20 часа/

Група Е

17 юни Коста Рика – Сърбия /Самара, 14 часа/
17 юни Бразилия – Швейцария /Ростов, 20 часа/
22 юни Бразилия – Коста Рика /Санкт Петербург, 14 часа/
22 юни Сърбия – Швейцаярия /Калининград, 20 часа/
27 юни Сърбия – Бразилия /Москва, Спартак, 20 часа/
27 юни Швейцария – Коста Рика /Нижни Новгород, 20 часа/

Група F

17 юни Германия – Мексико /Москва, стадион “Лужники”, 17 часа/
18 юни Швеция – Република Корея /Нижни Новгород, 14 часа/
23 юни Германия – Швеция /Сочи, 17 часа/
23 юни Република Корея – Мексико /Ростов, 20 часа/
27 юни Република Корея – Германия /Казан, 16 часа/
27 юни Мексико – Швеция /Екатеринбург, 16 часа/

Група G

18 юни Белгия – Панама /Сочи, 17 часа/
18 юни Тунис – Англия /Волгоград, 20 часа/
23 юни Белгия – Тунис /Москва, Спартак, 14 часа/
24 юни Англия – Панама /Нижни Новгород, 14 часа/
28 юни Англия – Белгия /Калининград, 20 часа/
28 юни Панама – Тунис /Саранск, 20 часа/

Група Н

19 юни Полша – Сенегал /Москва, стадион “Лужники”, 14 часа/
19 юни Колумбия – Япония /Саранск, 17 часа/
24 юни Япония – Сенегал /Екатеринбург, 17 часа/
24 юни Полша – Колумбия /Казан, 20 часа/
28 юни Япония – Полша /Волгоград, 16 часа/
28 юни Сенегал – Колумбия /Самара, 16 часа/


Share This:

Comments

comments

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com